Чохол під шкіру для Xiaomi Redmi Note 5A/Xiaomi Redmi Note 5A PRO
- В наявності
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
У наявності є захисне скло!

Чохол "Шкіра" — це те, що Ви так давно шукали.
Якщо Вам потрібен стильний захищений і не громіздкий чохол, то Вам пощастило і Ви знайшли те, що шукали.
Чохол виготовлений повністю з РЕЗИНИ.

Основні переваги чохла:
1. Стильний неповторний мінімалістичний дизайн. Фактурне покриття під шкіру та напис AUTO FOCUS Ultimate Experience тільки додасть телефону солідніший зовнішній вигляд.
2. Навколо вирізу для камери передбачений вихідний обідок, який дасть змогу захистити об'єктив камери від потертостей і подряпин.

3. Монолітне виготовлення чохла.
4. Чохол не слизький, тонкий, практичний.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Xiaomi Redmi Note 5A, Xiaomi Redmi Note PRO 5A |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A / Xiaomi Redmi Note 5A PRO |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 5A / Xiaomi Redmi Note 5A PRO |
- Ціна: 199 ₴







