У наявності є захисне скло!
Чохол "Шкіра" — це те, що Ви так давно шукали.Якщо Вам потрібен стильний захищений і не громіздкий чохол, то Вам пощастило і Ви знайшли те, що шукали.
Чохол виготовлений повністю з РЕЗИНИ.
Основні переваги чохла:
1. Стильний неповторний мінімалістичний дизайн. Фактурне покриття під шкіру та напис AUTO FOCUS Ultimate Experience тільки додасть телефону солідніший зовнішній вигляд.
2. Навколо вирізу для камери передбачений вихідний обідок, який дасть змогу захистити об'єктив камери від потертостей і подряпин.
3. Монолітне виготовлення чохла.
4. Чохол не слизький, тонкий, практичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Моделі телефону | Xiaomi Redmi 5A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Xiaomi Redmi 5A |
| Візерунки і принти | Рядок |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

